Vacuklav 44 B+

Power dla dużej placówki!

Większa komora sterylizacyjna (45 cm, pojemność 22 litrów) i chłodzenie pompy próżniowej za pomocą wody, powodują, że Vacuklav 44 B+ to idealny autoklaw dla wszystkich klinik, które chcą sterylizować dużo instrumentów w bardzo krótkim czasie.

W programie B można wysterylizować 7 kg instrumentów w rekordowym czasie 30 minut (w tym próżnia frakcyjna i suszenie).

W przypadku instrumentów nieopakowanych (lub max. 1,5 kg opakowanych) Vacuklav 44 B+ oferuje szybki program "B" trwający tylko 17 minut razem z suszeniem. Szybki program "S" trwa tylko 10 minut.

Innowacyjny kolorowy ekran dotykowy w Vacuklavie 44 B+ ułatwia obsługę autoklawu. Menu jest zrozumiałe i umożliwia intuicyjną obsługę.

Szczególną korzyścią dla kliniki jest zintegrowane oprogramowanie do dokumentacji, oceny rezultatu wskaźników i archiwizacji. To oszczędza czas i koszty dodatkowej archiwizacji, jak np. sprzętu i oprogramowania! 

Kontakt

Kormed
ul. Jaśminowa 1
49-318 Skarbimierz Osiedle
tel. 77-402-86-73

piotr@kormed.pl

Zapisz się do Newslettera

O firmie

Krótki opis firmy kormed

Serwis

Firma KORMED to w pełni profesjonalny serwis urządzeń i sprzętu stomatologicznego

Oferujemy swoje usługi w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, montażu i demontażu unitów stomatologicznych, konserwacji oraz przeglądów technicznych.Znaki towarowe firm Kavo, Durr Dental, Melag są zastrzeżonymi znakami tych firm. © 2018 Kormed. Projekt i wykonanie strony WWW A.I.FIA