KLASA PREMIUM
Vacuklav 44 B+
Power dla dużej placówki!Większa komora sterylizacyjna (45 cm, pojemność 22...
Vacuklav 40 B+
Bardzo szybki autoklaw klasy Premium!Idealny i praktyczny dla wszystkich...
Vacuklav 43 B+
Premium, duży i wolno stojącyVacuklav 43 B+ z opatentowaną wentylacją jest...
Vacuklav 41 B+
Szybkie, komfortowe i wolno stojąceTen sprawny autoklaw ma takie same rekordowe...

W naszej ofercie znajdziecie Państwo autoklawy medyczne klasy premium. Charakteryzują się one najwyższą jakością i niezawodnością wśród tego rodzaju urządzeń. Są punktem odniesienia dla wszystkich autoklawów „klasy B”. Niosą największe korzyści dla placówek medycznych – są gwarancją niezawodności, wysokiej wydajności energetycznej i sterylizacji w rekordowo krótkim czasie.

Autoklawy klasy premium są urządzeniami nowej generacji. Skupiają w sobie trzy najważniejsze cechy: szybkość pracy, komfort obsługi oraz subtelny, nowoczesny wygląd. Posiadają wbudowanych kilka programów do sterylizacji narzędzi, dzięki czemu użytkownik ma możliwość wyboru programu najodpowiedniejszego dla siebie. Wyposażone są w duże, dotykowe wyświetlacze, gwarantujące intuicyjność obsługi i komfort użytkowania.

Przed urządzeniami klasy premium stawia się najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące wilgotności końcowej instrumentów oraz tekstyliów. Dzięki wbudowanemu systemowi głębokiej próżni końcowej, oferowane przez nas autoklawy spełniają te wymogi w 100%. Pozwalają na sterylizację narzędzi w ciągu nawet 8 minut, oszczędzając przy tym czas i środki finansowe.

W naszej ofercie znaleźć można szybki, wolnostojący autoklaw Vacuklav 41 B+, z komorą o długości 35 cm i maksymalnym wsadzie do 9 kg. Gwarantuje on najszybsze cykle za pomocą opatentowanej technologii podwójnej komory oraz systemu chłodzenia powietrzem. Charakteryzuje się intuicyjnym interfejsem użytkownika oraz bezpieczeństwem stosowania – automatyczne zamknięcie drzwi autoklawu następuje po ich lekkim naciśnięciu.

Inne urządzenie z naszej bogatej oferty, wolno stojący Vacuklav 43 B+ z długą komorą sterylizacyjną o długości aż 45 cm, jest wyjątkowo szybkie i sprawne w działaniu. Dysponuje dwoma programami szybkimi z podwójnie, ewentualnie potrójnie frakcjonowaną próżnią wstępną, dzięki czemu nieopakowane narzędzia są gotowe do bezpośredniego użycia już po 9 minutach sterylizacji (bez suszenia). Całkowity czas sterylizacji paczki narzędzi o wadze 6 kg wynosi natomiast tylko 21 minut.

Vacuklav 40 B+ z komorą o długości 35 cm i podłączeniem hydraulicznym do chłodzenia silnej i niezawodnej pompy próżniowej, dzięki opatentowanej technologii podwójnej komory cechuje się najszybszymi cyklami pracy. Zastosowane rozwiązania pozwoliły zaoszczędzić w ogólnym procesie do 20 min. na jednym cyklu sterylizacyjnym, przez co nieopakowane narzędzia są bezpośrednio gotowe do użytku już po 8 minutach odkażania.

Autoklaw Vacuklav 44 B+ to z kolei urządzenie idealne dla dużych placówek medycznych. Posiada długą komorę sterylizacyjną o długości aż 45 cm i dopuszczającą wsady o maksymalnej wadze do 9 kg, a także przyłącza wodociągowe chłodzące pompę próżniową. Wbudowany nowoczesny system jednokrotnego obiegu wody chroni zarówno instrumenty, jak i sam autoklaw. Oznacza to, że do każdego cyklu sterylizacyjnego jest używana świeża destylowana lub demineralizowana woda. 

Kontakt

Kormed
ul. Jaśminowa 1
49-318 Skarbimierz Osiedle
tel. 77-402-86-73

piotr@kormed.pl

Zapisz się do Newslettera

O firmie

Krótki opis firmy kormed

Serwis

Firma KORMED to w pełni profesjonalny serwis urządzeń i sprzętu stomatologicznego

Oferujemy swoje usługi w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, montażu i demontażu unitów stomatologicznych, konserwacji oraz przeglądów technicznych.Znaki towarowe firm Kavo, Durr Dental, Melag są zastrzeżonymi znakami tych firm. © 2018 Kormed. Projekt i wykonanie strony WWW A.I.FIA