CLINICLAVE
Cliniclave 45 MD
Przelotowy duży autoklaw Magnum dla szpitala i klinikiPrzelotowy Cliniclave w...
Cliniclave 45 D
Przelotowy Cliniclave posiada po obu stronach kolorowy ekran dotykowy w...
Cliniclave 45 M
Cliniclave 45 M – „M” oznacza Magnum dla jeszcze większej...
Cliniclave 45
Cliniclave 45 mieści wsad o wadze 40 kg opakowanych instrumentów lub 7 kg...

 

Nasza oferta obejmuje najwyższej jakości, profesjonalne urządzenia typu cliniclav, które doskonale sprawdzą się w szpitalach, klinikach i centrach medycznych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań techniki, bardzo szybko i dokładnie sterylizują one ciężkie i duże (o wadze kilkudziesięciu kilogramów) wsady z narzędziami i instrumentami medycznymi.

Sterylizatory parowe firmy Melag – wiodącego producenta w branży tych urządzeń, wykonane są z najlepszej jakości materiałów i komponentów, przez co mogą niezawodnie i wydajnie funkcjonować przez bardzo długi czas. Oferowane przez nas urządzenia typu cliniclav powodują stuprocentowe wyjałowienie narzędzi medycznych, gwarantując dzięki temu bezpieczeństwo personelu i pacjentów. Poprzez zastosowanie nowatorskich systemów technologicznych, znacznie skrócono czas trwania poszczególnych cykli sterylizacji, co pozwala użytkownikom na regularne znaczne oszczędności czasu i środków finansowych. Dzięki niskiemu zużyciu wody i energii elektrycznej oraz zredukowaniu kosztów pracy urządzeń cliniclav, zmniejszono również ilość instrumentów i narzędzi medycznych w gabinetach lekarskich, szpitalach i klinikach, niezbędnych do zapewnienia ciągłości pracy.

Cylindryczny kształt komory sterylizacyjnej w połączeniu ze specjalnymi, wygodnymi uchwytami, pozwala na proste i komfortowe użytkowanie wedle określonych zapotrzebowań. Duży, dotykowy ekran umożliwia natomiast intuicyjną obsługę maszyny oraz szybki wybór danego programu. Urządzenie posiada również zintegrowane z interfejsem oprogramowanie do dokumentacji.

Jesteśmy autoryzowanych dystrybutorem i serwisem maszyn renomowanej firmy Melag. W naszej ofercie posiadamy najbardziej nowoczesne i zaawansowane technologicznie modele urządzeń: Cliniclave 45, Cliniclave 45 M, Cliniclave 45 D oraz Cliniclave 45 MD.

Urządzenie Cliniclave 45 pomieści wsady o wadze do 40 kg. Wyjątkowo szybki czas pracy (uzyskany dzięki opatentowanej technologii podwójnej komory z płaszczem), duża wydajność i pojemność komory (długość 60 cm) oraz wysokie bezpieczeństwo procesu sterylizacji to najistotniejsze cechy charakteryzujące ten cliniclav.

Model Cliniclave 45 M charakteryzuje się z kolei komorą o długości aż 120 cm oraz wsadem o wadze do 70 kg (200 litrów), dzięki czemu może pomieścić dwie jednostki sterylizacyjne (JS). Ten duży i ładowny cliniclav jest idealnym autoklawem dla klinik, szpitali i gabinetów lekarskich zwracających szczególną uwagę na wydajność i rentowność urządzenia. Dzięki niskiemu zużyciu wody i energii, jest on jednym z najbardziej oszczędnych dużych autoklawów.

Cliniclave 45 D to najnowszy model sterylizatora parowego, dostępny w naszej ofercie od początku 2017 roku. Ten przelotowy cliniclav charakteryzuje się rekordowo szybkimi cyklami pracy, doskonałymi rezultatami suszenia oraz różnymi możliwościami załadunku i rozładunku instrumentów medycznych. Na szczególną uwagę zasługuje innowacyjność w zakresie instalacji i konserwacji urządzenia.

Cliniclave 45 MD to większa i bardziej rozbudowana wersja modelu 45 D. Posiada wyjątkowo dużą, 200-litrową komorę (2JS) z możliwością wsadu aż do 80 kg. Charakteryzuje się bardzo szybkimi cyklami sterylizacji, szerokim wyborem programów oraz intuicyjną obsługą interfejsu użytkownika.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Na kolejnych podstronach znajdziecie Państwo więcej informacji na temat oferowanych przez nas urządzeń typu cliniclav. 

Kontakt

Kormed
ul. Jaśminowa 1
49-318 Skarbimierz Osiedle
tel. 77-402-86-73

piotr@kormed.pl

Zapisz się do Newslettera

O firmie

Krótki opis firmy kormed

Serwis

Firma KORMED to w pełni profesjonalny serwis urządzeń i sprzętu stomatologicznego

Oferujemy swoje usługi w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, montażu i demontażu unitów stomatologicznych, konserwacji oraz przeglądów technicznych.Znaki towarowe firm Kavo, Durr Dental, Melag są zastrzeżonymi znakami tych firm. © 2018 Kormed. Projekt i wykonanie strony WWW A.I.FIA