EUROKLAV
Euroklav 23 VS+
"Klasa S" z próżnią wstępną i z suszeniem próżniowymEuroklav 23 VS+...
Euroklav 29 VS+
Szybki, kompaktowy i klasy "S"Euroklav 29 VS+ to cenowo bardziej...

 

 

 

W naszej ofercie znajdują się również sterylizatory parowe typu Euroklav. To wytrzymałe autoklawy gabinetowe z próżnią wstępną oraz suszeniem próżniowym. Są one szczególnie polecane praktykom, które ze względu na ilość i opakowanie stosowanych instrumentów i narzędzi, nie potrzebują autoklawu „klasy B”. Euroklav to przystępna cenowo i jakościowo alternatywa dla droższej serii Vacuklav.

Proponowane urządzenia są wyjątkowo łatwe i bezpieczne w obsłudze. Charakteryzują się szybkimi cyklami sterylizacji oraz intuicyjnym interfejsem, idealnie dostosowanym do tworzenia archiwizacji cykli za pomocą drukarki MELAprint42,  oprogramowania MELAtrace lub rejestratora cykli MELAflash. Pompy próżniowe, wytwarzające próżnię wstępną, zapewniają bezpieczne i całkowite usunięcie powietrza przed sterylizacją, jak również optymalne i szybkie suszenie instrumentów po cyklu sterylizacji dzięki suszeniu przepływowym. Przy zastosowaniu wstępnej i końcowej próżni, skrócono czas całego procesu sterylizacji, przy jednoczesnej gwarancji jałowości i dokładnego wysuszenia wsadu.

Urządzenia dysponują kilkoma programami sterylizacyjnymi i testowymi, w tym do sterylizacji opakowanych i nieopakowanych narzędzi oraz ochronnym (dla instrumentów wrażliwych na wysokie temperatury). Program testowy pozwala na sprawdzenie i udokumentowanie skuteczności sterylizacji. Z kolei program szybki stosuje się celem sterylizacji narzędzi do bezpośredniego użytku. Warto pamiętać, że programy mogą być dowolnie aktualizowane lub rozszerzane.

Oferowane przez nas autoklawy typu Euroklav wyposażone są w poręczny, duży uchwyt, umożliwiający łatwe i bezpieczne otwieranie i zamykanie drzwi komory. Przed startem cyklu sterylizacji maszyna automatycznie rygluje drzwi, dzięki czemu zabezpiecza komorę przed niepotrzebną dehermetyzacją.

Nasza aktualna oferta obejmuje dwa modele tego rodzaju sprzętu: Euroklav 29 VS+ oraz Euroklav 23 VS+.

Euroklav 29 VS+ o pojemności 18 litrów i głębokości komory 35 cm zawiera trzy programy klasy „S” do sterylizacji zwykłych, opakowanych instrumentów drążonych typu zaciski, uchwyty igieł, nożyczki, a także opakowanych wsadów porowatych. Jest wyposażony w silną pompę próżniową oraz czujniki i innowacyjne sterowanie mikroprocesorowe. Nowoczesny, zintegrowany system elektroniczny pozwala na wszechstronną metodę dokumentacji cyfrowej.

Euroklav 23 VS+ klasy „S”, przystosowane do sterylizacji instrumentów i tekstyliów zarówno w opakowaniach, jak i bez. Ze względu na większą niż w przypadku Euroklavu 29 VS+ komorę o długości 45 cm i pojemności 22 litrów, urządzenie jest idealnie dostosowane dla gabinetów i specjalistów, chcących sterylizować narzędzia dłuższe i w większej ilości.

Zapraszamy do zapoznania się z dokładniejszą ofertą autoklawów Euroklav z naszej oferty. Na kolejnych podstronach znaleźć można szczegółowe informacje na ich temat. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasi eksperci chętnie udzielą Państwu dodatkowych informacji.



 

Kontakt

Kormed
ul. Jaśminowa 1
49-318 Skarbimierz Osiedle
tel. 77-402-86-73

piotr@kormed.pl

Zapisz się do Newslettera

O firmie

Krótki opis firmy kormed

Serwis

Firma KORMED to w pełni profesjonalny serwis urządzeń i sprzętu stomatologicznego

Oferujemy swoje usługi w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, montażu i demontażu unitów stomatologicznych, konserwacji oraz przeglądów technicznych.



Znaki towarowe firm Kavo, Durr Dental, Melag są zastrzeżonymi znakami tych firm. © 2018 Kormed. Projekt i wykonanie strony WWW A.I.FIA