Autoklawy
CLINICLAVE
 Nasza oferta obejmuje najwyższej jakości, profesjonalne urządzenia typu...
MELAquick
Sterylizacja parowa jest aktualnie jedną z najefektywniejszych metod odkażania...
EUROKLAV
   W naszej ofercie znajdują się również sterylizatory...
KLASA PROFI
To rozwiązanie dla wymagających klientów, którzy dysponują jednakże nieco...
KLASA PREMIUM
W naszej ofercie znajdziecie Państwo autoklawy medyczne klasy premium....

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama innowacyjnych, najwyższej jakości autoklawów. Sterylizacja parowa jest obecnie jednym z najlepszych sposobów odkażania narzędzi i instrumentów, toteż nie tylko gabinety zabiegowe, ale też lekarskie, dentystyczne czy kosmetyczne powinny posiadać urządzenie tego rodzaju. Bogaty wybór autoklawów parowych sprawia, że znajdą one swe zastosowanie zarówno w niewielkich pracowniach i gabinetach, jak i dużych klinikach oraz szpitalach.
Proponujemy najwyższej klasy sterylizatory parowe firmy Melag, wiodącego producenta w branży medycznej. Każdy dostępny u nas autoklaw parowy wykonany jest z najlepszej jakości materiałów i komponentów, co gwarantuje solidność i niezawodność działania przez bardzo długi czas.

Autoklawy medyczne z naszej oferty posiadają doskonałe właściwości sterylizacyjne, mogą poszczycić się łatwością obsługi i trwałością. Są idealnym rozwiązaniem dla specjalistów poszukujących solidnych maszyn najwyższej klasy. Pozwalają na stuprocentowe wyjałowienie instrumentów medycznych i zabiegowych, zapewniając dzięki temu bezpieczeństwo personelu oraz pacjentów. Charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością oraz zastosowaniem nowatorskich rozwiązań technologicznych. Dzięki niskiemu zużyciu wody i energii elektrycznej, są również wyjątkowo ekonomiczne, pozwalając na oszczędność zarówno w kwestii kosztów pracy samego autoklawu medycznego, jak i zmniejszenia liczby instrumentów i narzędzi potrzebnych w gabinetach lekarskich i szpitalach do zapewnienia ciągłości pracy.

Jaki sterylizator parowy wybrać?

Nasza oferta obejmuje autoklawy stomatologiczne i medyczne klasy Premium i Profi, a także Euroklavy i urządzenia typu Cliniclave, MELAquick oraz MELAtronic. Szeroki wybór różnych rodzajów urządzeń o wielu pojemnościach komór i wielkościach sprawia, że każdy gabinet, pracownia lub klinika znajdzie w ofercie urządzenie najlepiej dopasowane do swego zapotrzebowania.

Oferowane przez nas autoklawy parowe klasy Premium to idealne rozwiązanie dla pracowni i szpitali potrzebujących najwyższej jakości, nowoczesnych i solidnych maszyn. Modele Vacuklav łączą w sobie wyjątkową szybkość pracy, komfort obsługi oraz stylowy i estetyczny wygląd. Posiadają długie, podwójne komory sterylizacyjne, opatentowane systemy chłodzenia powietrza oraz intuicyjny interfejs użytkownika.

Sterylizatory klasy Profi to rozwiązanie dla wymagających użytkowników dysponujących nieco mniejszymi środkami finansowymi. Łatwa obsługa, szybkie działanie i wszechstronne możliwości dokumentacji to niejedyne zalety oferowanych przez nas autoklawów parowych tej klasy. Posiadają one pojemne komory, pozwalające na jednorazowe włożenie całkiem sporego wsadu z instrumentami medycznymi.

Każdy oferowany przez nas autoklaw parowy typu Euroklav może poszczycić się łatwą i bezpieczną obsługą, wyjątkowo szybkimi cyklami i przyjaznym interfejsem do dokumentacji, a także zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Przeznaczony jest do sterylizacji instrumentów i narzędzi gładkich, prostych oraz porowatych, a także tekstyliów, szkła i gum. Dzięki temu świetnie sprawdzi się w różnego typu gabinetach i pracowniach.

Urządzenia typu Cliniclave to natomiast znakomite rozwiązanie dla specjalistów poszukujących bardzo szybkiego, silnego i dużego sterylizatora. Maszyny te doskonale sprawdzą się w szpitalach i klinikach. Posiadają wyjątkowo duże komory ze wsadami aż do kilkudziesięciu kilogramów.

MELAquick to z kolei wysokiej klasy autoklaw stomatologiczny. Cechuje się błyskawicznym czasem działania (jeden z programów oferuje sterylizację końcówek jedynie w 7 minut), wysoką mocą dezynfekowania i kompaktowymi wymiarami. Urządzenie posiada również zintegrowaną pompę suszenia.

Sprzęt MELAtronic to natomiast niewielki gabarytowo, ale szybki i solidny autoklaw parowy, wyposażony w czujniki temperatury i ciśnienia oraz w sterowanie mikroprocesorowe. Charakteryzuje się łatwą i szybką obsługą oraz – dzięki wytrzymałym materiałom, z którego go wykonano – niezawodnością na długie lata.

Specjalnie z myślą o naszych klientach wybraliśmy najlepsze sterylizatory parowe wyprodukowane przez wiodącego producenta z branży, firmę Melag. Każdy sterylizator parowy dostępny w naszym serwisie jest wykonany z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu będzie niezawodnie funkcjonował przez bardzo długi czas.

Jaki autoklaw do gabinetu kosmetycznego?

Jednym z najlepszych sposobów sterylizacji, który spełnia wymagania sanitarne, jest zastosowanie autoklawu (sterylizatora parowego). Obecnie nie tylko gabinety zabiegowe, ale także lekarskie i kosmetyczne powinny posiadać tego typu urządzenie. Dzięki 100% jałowości instrumentów medycznych autoklaw gwarantuje bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, a w przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. 

Kontakt

Kormed
ul. Jaśminowa 1
49-318 Skarbimierz Osiedle
tel. 77-402-86-73

piotr@kormed.pl

Zapisz się do Newslettera

O firmie

Krótki opis firmy kormed

Serwis

Firma KORMED to w pełni profesjonalny serwis urządzeń i sprzętu stomatologicznego

Oferujemy swoje usługi w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, montażu i demontażu unitów stomatologicznych, konserwacji oraz przeglądów technicznych.Znaki towarowe firm Kavo, Durr Dental, Melag są zastrzeżonymi znakami tych firm. © 2018 Kormed. Projekt i wykonanie strony WWW A.I.FIA