MELAquick
MELAquick 12+ p
Urządzenie wolnostojąceTo innowacyjne urządzenie może również być ustawione,...
MELAquick
MELAquick 12+Zgrabny. Szybki. Silny.Ten nowy szybki autoklaw pomaga...

Sterylizacja parowa jest aktualnie jedną z najefektywniejszych metod odkażania instrumentarium. Dlatego też nie jedynie gabinety zabiegowe, lecz również dentystyczne, lekarskie a nawet kosmetyczne powinny posiadać sprzęt tego typu. Szeroka oferta naszej firmy obejmuje najwyższej jakości, profesjonalne autoklawy parowe firmy Melag, renomowanego producenta sterylizatorów. Różnorodność urządzeń sprawia natomiast, że świetnie sprawdzą się one zarówno w dużych szpitalach i klinikach, jak i mniejszych placówkach oraz gabinetach.

Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i komponentów, gwarantujących niezawodność oraz solidność działania na długie lata. Zastosowano w nich nowatorskie rozwiązania technologiczne. Umożliwiają one całkowite wyjałowienie narzędzi zabiegowych, co zapewnia bezpieczeństwo i higienę pacjentów i personelu. Posiadają trzy programy klasy S: jeden szybki program do nieopakowanych instrumentów oraz dwa do narzędzi opakowanych. Programy owe są zgodne z obowiązującą normą europejską EN 13060.

Znamed jest autoryzowanym dystrybutorem autoklawów stomatologicznych wolno stojących MELAquick. W naszej ofercie posiadamy obecnie dwa modele owych urządzeń: MELAquick 12+, a także MELAquick 12+ p.

MELAquick 12+ to wysokiej klasy autoklaw ze zintegrowaną pompą suszenia. Charakteryzuje się bardzo szybkim czasem działania – jeden z programów gwarantuje efektywną sterylizację końcówek narzędzi już w 7 minut, co stanowi doskonałą alternatywę dla autoklawów standardowych, które mają zazwyczaj dłuższy czas pracy cyklu. Urządzenie posiada wysoką moc dezynfekującą oraz kompaktowe wymiary, przez co zajmuje znacznie mniej miejsca niż większość dostępnych na rynku autoklawów. Można w nim umieścić do 12 instrumentów.

Model MELAquick 12+ p to natomiast innowacyjny sprzęt, który może być ustawiony również wtedy, kiedy brakuje podłączenia do sprężonego powietrza w pomieszczeniu sterylizacji. Jest on bowiem wyposażony w pompę sprężarkową, pozwalającą na skuteczne działanie tego autoklawu niezależnie od jego lokalizacji. Podobnie jak wyżej wymieniony model, również to urządzenie charakteryzuje się dużą funkcjonalnością, wyjątkowo krótkim czasem pracy oraz możliwością umieszczenia w komorze nawet 12 narzędzi zabiegowych.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą autoklawów MELAquick firmy Melag. Na kolejnych podstronach zamieściliśmy więcej informacji i danych na ich temat. W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. 

Kontakt

Kormed
ul. Jaśminowa 1
49-318 Skarbimierz Osiedle
tel. 77-402-86-73

piotr@kormed.pl

Zapisz się do Newslettera

O firmie

Krótki opis firmy kormed

Serwis

Firma KORMED to w pełni profesjonalny serwis urządzeń i sprzętu stomatologicznego

Oferujemy swoje usługi w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, montażu i demontażu unitów stomatologicznych, konserwacji oraz przeglądów technicznych.Znaki towarowe firm Kavo, Durr Dental, Melag są zastrzeżonymi znakami tych firm. © 2018 Kormed. Projekt i wykonanie strony WWW A.I.FIA