Hygowipe Plus

Po raz pierwszy automatyczny podajnik ręczników łączy dwie funkcje. W zależności od potrzeby otrzymujemy ręcznik suchy, lub nasączony preparatem do dezynfekcji powierzchni. Priorytetem jest łatwość obsługi oraz indywidualne potrzeby użytkownika. Dlatego Hygowipe Plus umożliwia indywidualne dopasowanie długości ręcznika (15-45 cm) oraz stopień nasączenia środkiem do dezynfekcji. Dzięki temu możliwe jest znaczące zmniejszenie zużycia środka do dezynfekcji, a co za tym idzie redukcja kosztów i ochrona środowiska. Hygowipe Plus może być powieszony na ścianie, może być także wyposażony w szklany przenośny stojak.

  • Pole aktywacji Hygowipe Plus reaguje na ruch ręki automatycznie podając papierowy ręcznik o określonej długości
  • Wybierając odpowiednią pozycję przycisku decydujemy o ilości podawanego preparatu do dezynfekcji na ręcznik
  • Roczne zużycie preparatów do dezynfekcji może być zredukowane o 25 % w porównaniu do tradycyjnych systemów dozowania (nasączone chusteczki, spray) 

Kontakt

Kormed
ul. Jaśminowa 1
49-318 Skarbimierz Osiedle
tel. 77-402-86-73

piotr@kormed.pl

Zapisz się do Newslettera

O firmie

Krótki opis firmy kormed

Serwis

Firma KORMED to w pełni profesjonalny serwis urządzeń i sprzętu stomatologicznego

Oferujemy swoje usługi w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, montażu i demontażu unitów stomatologicznych, konserwacji oraz przeglądów technicznych.Znaki towarowe firm Kavo, Durr Dental, Melag są zastrzeżonymi znakami tych firm. © 2018 Kormed. Projekt i wykonanie strony WWW A.I.FIA