HD 410 - dezynfekcja dłoni

Alkoholowy preparat do wcierania do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk.

  • Przebadany klinicznie
  • O natychmiastowym i długofalowym działaniu
  • Zawiera substancje pielęgnujące i natłuszczające skórę.
  • Certyfikat VAH/DGHM
  • Certyfikat RKI (Robert-Koch-Institut, Berlin)
  • W katalogu ÖGHMP
  • Spektrum działania: bakteriobójczy włącznie z mykobakteriami, grzybobójczy, wirusobójczy przeciwko osłoniętym wirusom (wirusy Vaccinia, wirusy typu I - Herpes simplex, HBV, HCV/HIV)
  • Nowoczesna kombinacja substancji czynnych: alkohole i czwartorzędowe związki amonowe
  • Wielkość opakowania: 10 l, 2,5 l, 800 ml, 500 ml, 400 ml

Wniosek

Skład: składniki czynne: 100 g roztworu zawiera 1-propanol 26 g, 2-propanol 47 g, benzyl-bis (2-hydroksy-etyl)-cocosalkyl-ammoniumchlorid 0,1 g. Inne składniki: poli (oksyetylen) -6-glicerol (mono, di) alkanoat (C8 - C10), barwniki E 104 i E 142, substancje zapachowe, woda oczyszczona. Obszary zastosowania: higieniczna i chirurgiczna dezynfekcja rąk. Przeciwwskazania: HD 410 nie nadaje się do dezynfekcji śluzówki oraz do stosowania na zranioną skórę. W przypadku wystąpienia nadwrażliwości na którykolwiek ze składników nie wolno stosować HD 410. Środki ostrożności/ostrzeżenia: Łatwo palny. Trzymać z dala od źródeł ognia. Punkt zapalny wg normy DIN 51755: 22 °C. Należy stosować się do instrukcji stosowania i zasad bezpieczeństwa przy postępowaniu z alkoholowymi środkami dezynfekującymi.Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Działania uboczne: szczególnie przy częstym stosowaniu może dojść do podrażnień skóry, np. do jej wysuszenia. Środek leczniczy - chronić przed dziećmi. Środek leczniczy - nie należy stosować po upływie terminu przydatności. Przedsiębiorstwo farmaceutyczne i producent: orochemie, D-70798 Kornwestheim.Dystrybucja: Dürr Dental, D -74302 Bietigheim-Bissingen. Zalecenia dotyczące naszych preparatów oparte są o gruntowne wewnętrzne i zewnętrzne badania naukowe i zostały podane zgodnie z najlepszym stanem wiedzy. Wynikająca stąd nasza odpowiedzialność wynika z naszych „Ogólnych warunków sprzedaży i dostawy“, których można od nas w każdym momencie zażądać. 

Kontakt

Kormed
ul. Jaśminowa 1
49-318 Skarbimierz Osiedle
tel. 77-402-86-73

piotr@kormed.pl

Zapisz się do Newslettera

O firmie

Krótki opis firmy kormed

Serwis

Firma KORMED to w pełni profesjonalny serwis urządzeń i sprzętu stomatologicznego

Oferujemy swoje usługi w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, montażu i demontażu unitów stomatologicznych, konserwacji oraz przeglądów technicznych.Znaki towarowe firm Kavo, Durr Dental, Melag są zastrzeżonymi znakami tych firm. © 2018 Kormed. Projekt i wykonanie strony WWW A.I.FIA