Obrazowanie cyfrowe

GXS-700 Radiowizjografia cyfrowa

Radiografia cyfrowa to zestaw urządzeń służących do uzyskanie obrazu RTG na monitorze komputera bez konieczności użycia klasycznego filmu. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii zdjęcie wyświetlane jest natychmiastowo, bez przeprowadzania procesów chemicznych.

Możliwa jest jego dalsza cyfrowa obróbka mająca na celu pozyskanie dodatkowych informacji diagnostycznych, zachowywanie go na różnych typach nośników, drukowanie lub wysyłanie drogą elektroniczną. Jedną z najważniejszych zalet radiografii cyfrowej wynikającą z wysokiej czułości jest redukcja do nawet 80- 90% dawki promieniowania jaką otrzymuje pacjent.

Główne zalety nowego aparatu do radiowizjografii GXS-700:
  • brak stacji dokującej;
  • obraz wychwytywany przez czujnik (sensor) CMOS i przekazywany bezpośrednio do komputera;
  • jeszcze lepsza rozdzielczość otrzymywanych zdjęć;
  • nowy materiał wykonania sensora, bardziej miękki, zaokrąglony, dopasowujący się do kształtów anatomicznych jamy ustnej pacjenta;
  • współpracuje z Microsoft® Windows® 7.

DenOptix System

Systemy DenOptix dostarczają najwyższej jakości zdjęć cyfrowych, eliminując konieczność użycia zwykłych klisz i obróbki chemicznej, redukując dawki promieniowania dla pacjentów i mogą być łatwo zsynchronizowane z dowolnym aparatem rtg do zdjęć wewnątrzustnych i pantomograficznych/cefalometrycznych. 

  

Kontakt

Kormed
ul. Jaśminowa 1
49-318 Skarbimierz Osiedle
tel. 77-402-86-73

piotr@kormed.pl

Zapisz się do Newslettera

O firmie

Krótki opis firmy kormed

Serwis

Firma KORMED to w pełni profesjonalny serwis urządzeń i sprzętu stomatologicznego

Oferujemy swoje usługi w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, montażu i demontażu unitów stomatologicznych, konserwacji oraz przeglądów technicznych.Znaki towarowe firm Kavo, Durr Dental, Melag są zastrzeżonymi znakami tych firm. © 2018 Kormed. Projekt i wykonanie strony WWW A.I.FIA