Aparaty punktowe

Expert DC - aparat do zdjęć wewnątrzustnych

Expert DC jest najnowszym aparatem RTG do wykonywania zdjęć wewnątrzustnych. Został wprowadzony do sprzedaży na terenie Europy w 2007 roku i wykorzystuje wieloletnie doświadczenie firmy Gendex w konstruowaniu i produkcji stomatologicznych aparatów RTG.
Ramiehttp://sklep.dentomax.pl/Img.ashx?Id=1413
  • mocowanie ścienne z 3 długościami ramienia,maksymalny efektywny wysięg 191 cm
  • solidna metalowa konstrukcja ramienia gwarantuje niezawodność,
    a dzięki znakomitemu wyważeniu umożliwia łatwe i precyzyjne pozycjonowanie głowicy (bez wibracji), hartowane sprężyny mają najwyższą trwałość
 
 
 
 
 
Nowatorska konstrukcja, wykonanej ze stopu cynku obudowy głowicy zintegrowanej z tubusem, eliminuje upływy promieniowania niemal w 100%.

Innym innowacyjnym rozwiązaniem jakie zastosowano w aparacie jest generator wysokiej częstotliwości typu DC kontrolowany mikroprocesowo.

 

Ekstremalnie mały rozmiar ogniska (0,4 x 0,4 mm IEC 336/1993) gwarantuje wyjątkowo ostre odwzorowanie szczegółów, podnosząc wartość diagnostyczną zdjęć.

Trwałość lampy rtg nie jest przy tym zauważalnie ograniczona w porównaniu z urządzeniami o większym ognisku. Expert DC jest niedoścignionym wzorem w zakresie bezpieczeństwa pacjentów i personelu, jak również precyzji generowanych obrazów, jest obecnie na rynku najbezpieczniejszym i najbardziej precyzyjnym aparatem stomatologicznym z nowymi technologiami. 

                                           

Kontakt

Kormed
ul. Jaśminowa 1
49-318 Skarbimierz Osiedle
tel. 77-402-86-73

piotr@kormed.pl

Zapisz się do Newslettera

O firmie

Krótki opis firmy kormed

Serwis

Firma KORMED to w pełni profesjonalny serwis urządzeń i sprzętu stomatologicznego

Oferujemy swoje usługi w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, montażu i demontażu unitów stomatologicznych, konserwacji oraz przeglądów technicznych.Znaki towarowe firm Kavo, Durr Dental, Melag są zastrzeżonymi znakami tych firm. © 2018 Kormed. Projekt i wykonanie strony WWW A.I.FIA