Vacuquick 14-B

Kompaktowy, szybki z podłączeniem do instalacji wodnej

Ze względu na podłączenie do instalacji wodnej Vacuquick 14-B ma niską emisję ciepła, nawet jeśli jest często używany w ciągu dnia. Jest idealnym autoklawem dla wszystkich klinik, które chcą szybki i wydajny sterylizator z podłączeniem do instalacji wodnej. 

Rekordowy czas pracy najbardziej wyróżnia ten wszechstronny autoklaw - 17 minut instrumenty opakowane i 7 minut nieopakowane.

Szybka sterylizacja instrumentów stomatologicznych, albo opakowanych lub nieopakowanych instrumentów z innych dziedzin medycyny. 

Wyposażony w 3  programy klasy "B" i jeden klasy "S" Vacuquick 14-B jest autoklawem wszechstronnym, kompaktowym i uniwersalnym.

Wyświetlacz graficzny sprawia, że ​​obsługa jest bardzo prosta i pozwala uniknąć błędy w pracy. Dokumentacja odbywa się poprzez wbudowany slot kart CF lub poprzez podłączenie autoklawu do sieci komputerowej. 

Kontakt

Kormed
ul. Jaśminowa 1
49-318 Skarbimierz Osiedle
tel. 77-402-86-73

piotr@kormed.pl

Zapisz się do Newslettera

O firmie

Krótki opis firmy kormed

Serwis

Firma KORMED to w pełni profesjonalny serwis urządzeń i sprzętu stomatologicznego

Oferujemy swoje usługi w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, montażu i demontażu unitów stomatologicznych, konserwacji oraz przeglądów technicznych.Znaki towarowe firm Kavo, Durr Dental, Melag są zastrzeżonymi znakami tych firm. © 2018 Kormed. Projekt i wykonanie strony WWW A.I.FIA