Cliniklav

Cliniklav 25

Niezawodny i wydajny dla dużych praktyk i klinik

IWysokie wymagania dotyczące sterylizatorów działających w klinikach to elastyczność, krótki czas i mniejsze zużycie energii przy najwyższej niezawodności. 

Cliniklav 25 łączy duże wnętrze o wymiarach niezwykle kompaktowych i jest dostępny jako sprzęt do instalacji na blacie, ale polecamy razem z szafką na rolkach.

Decyzja o autoklawie wysokiej jakości oznacza bezpieczeństwo i zapewnienie sprawnego przebiegu pracy bez konieczności przesuwania zabiegów operacyjnych. 

Swoją niezawodność Cliniklav 25 udowadnia na całym świecie od wielu lat w kilkuset przychodniach i szpitalach.

Cliniklav 25 pracuje za pomocą frakcjonowanej próżni wstępnej, zgodnie z EN 285. Możliwa jest też walidacja.

W autoklawie można sterylizować do 15 kg instrumentów opakowanych i nieopakowanych, lub do 7 kg tekstyliów i innych wsadów porowatych.

Stosowany w klinikach stomatologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej, Cliniklav 25 mieści 36 tacek typu standard tray lub 18 kaset.

Dwa szybkie programy oferują przy małym załadunku 14-minutowe cykle sterylizacyjne (w tym próżnia frakc.).  

Kontakt

Kormed
ul. Jaśminowa 1
49-318 Skarbimierz Osiedle
tel. 77-402-86-73

piotr@kormed.pl

Zapisz się do Newslettera

O firmie

Krótki opis firmy kormed

Serwis

Firma KORMED to w pełni profesjonalny serwis urządzeń i sprzętu stomatologicznego

Oferujemy swoje usługi w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, montażu i demontażu unitów stomatologicznych, konserwacji oraz przeglądów technicznych.Znaki towarowe firm Kavo, Durr Dental, Melag są zastrzeżonymi znakami tych firm. © 2018 Kormed. Projekt i wykonanie strony WWW A.I.FIA