Skaner płytek fosforowych GXPS-500

SKANER PŁYTEK FOSFOROWYCH GENDEX GXPS-500

CENA KORMED: wycena indywidualna: 603121829; maciej@kormed.pl

 

Mały wkład – czysty zysk.

Skaner płytek fosforowych łączy zalety wykonywania zdjęć na kliszy RTG z najnowszym systemem cyfrowym. Cyfrowe skanowanie pozwala otrzymać czysty i wyraźny obraz zachowując przy tym korzyści charakterystyczne dla urządzeń rentgenowskich. 
Elastyczne, cienkie i bezprzewodowe płytki obrazowe PSP, dostępne w standardowych rozmiarach, umieszczane są w taki sam sposób, co tradycyjne klisze RTG. Wystarczą sekundy by płytki obrazowe zostały skonwertowane i oczyszczone w celu ponownego użycia, a cyfrowy obraz zapisany i gotowy do przeglądu oraz diagnostyki. 

Skaner Gendex GXPS-500 pozwala obniżyć wydatki, zaoszczędzić czas i wyeliminować błędy związane z tradycyjną obróbką klisz, jednocześnie skutecznie rozwijając Twoją praktykę. 

Skaner światłoczułych płytek fosforowych współpracuje z dedykowaną lampą Gendex Expert DC jak również z większością lamp, w które wyposażone są już gabinety. 
 

 
 
 
 
 
GENDEX|Obrazowanie-cyfrowe|Skaner-płytek-fosforowych gxps500_big - KaVo Dental
 
 
 
 
 
GENDEX|Obrazowanie-cyfrowe|Skaner-płytek-fosforowych gxps500_hand - KaVo DentalAlternatywa w przystępnej cenie

Pozbądź się kosztów związanych z obróbką klasycznych klisz RTG, dzięki nowoczesnym płytkom PSP, które są wielokrotnego użytku, a przy tym wyjątkowo trwałe. Bezdotykowy sposób obsługi chroni płytki, czyniąc je sterylnymi i niezawodnymi przez cały czas. System skanuje i dostarcza obraz rtg wewnątrzustny w przeciągu kilku sekund. Światłoczułe płytki fosforowe dostępne są w rozmiarach 0,1,2,3, dzięki czemu lekarz stomatolog ma możliwość wykonania wszystkich możliwych projekcji zdjęć rtg wewnątrzustnych. 
Wysokiej jakości zdjęcia mogą być przesyłane między komputerami w praktyce stomatologicznej, dzięki czemu system PSP jest szczególnie ekonomiczny, w przypadku dużych praktyk. Urządzenie Gendex GXPS-500 dostarczane jest wraz z zestawem akcesoriów, w tym z jednorazowymi osłonkami i pojemnikiem do przechowywania płytek. Oprogramowanie Gendex VixWin™ dołączone do skanera, zwiększy możliwości Twojej cyfrowej radiologii dzięki możliwości utworzenia sieci z innymi, już funkcjonującymi w Państwa praktyce urządzeniami. RTG.

 
 
 
 
 
GENDEX|Obrazowanie-cyfrowe|Skaner-płytek-fosforowych gxps500_screen - KaVo Dental
 
 
 
 
 
GENDEX|Obrazowanie-cyfrowe|Skaner-płytek-fosforowych gxps500_1 - KaVo DentalZnajome środowisko

Urządzenie Gendex GXPS-500 jest gotowe do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania. Twoi pracownicy docenią prostotę pracy z nim oraz dostrzegą korzyści płynące z wiarygodnych i spójnych obrazów cyfrowych. 5-7 sekundowy czas odczytu płytek skraca cenny czas pracy lekarza, zapewniając doskonały jakościowo, cyfrowy obraz diagnostyczny, możliwy do odczytania na każdym komputerze. Gdy na ekranie pojawia się obraz, funkcja automatycznego kasowania czyści płytkę, by można ją było użyć do ponownego odczytu. Cyfrowe zdjęcia nie wymagają wywoływania, są łatwe do przechowywania, archiwizowania i dostępne do podglądu.

 
 
 
 
 
GENDEX|Obrazowanie-cyfrowe|Skaner-płytek-fosforowych gxps500_2 - KaVo DentalWolny od chemikaliów, wyraźny obraz

Skaner daje wyraźny obraz widoczny w pełnym, dziennym świetlne (nie występują problemy związane z prześwietleniem lub niedoświetleniem). Gendex GXPS-500 wyposażony jest w płytki fosforowe wielokrotnego użytku, które umieszcza się w specjalnej, jednorazowej osłonce, dla zwiększenia ich ochrony. Ten bezdotykowy system zabezpiecza przed zadrapaniami i odciskami palców, dzięki czemu zwiększa żywotność płytki. Szybki i łatwy system ładowania SmartFeed™minimalizuje błędy i eliminuje ryzyko utraty, bądź obniżenia jakości obrazu. Podczas przetwarzania płytki są czyszczone i przygotowywane do ponownego użycia. Wszystko to dzieje się w przeciągu kilku sekund bez zastosowania środków chemicznych. Gendex GXPS-500 to bezpieczny wybór dla Twojego gabinetu, personelu i środowiska.

 
 
 
 
 
Specyfikacja techniczna
Zasilanie 24 VDC (100-240 VAC power supply included)
Częstotliwość  50/60 Hz
Operating Current Less than 1.5A
Rozdzielczość  14.3 lp/mm
Wielkość Pikseli  64 μm (high resolution), 35μm (super resolution)
Interface 10/100 with 1GB Compliant Ethernet
Waga  22.7 lbs (10.3 kg)
Gwarancja  2 years
Rozmiary Płytek Size 0 - 22 x 31 mm
Size 1 - 24 x 40 mm
Size 2 - 31 x 41 mm
Size 3 - 27 x 54 mm

The Gendex GXPS-500 is a Class I Laser Product and complies with DHHS Radiation Performance Standards 21 CFR, Ch I, Subch. J+EN60825. 

PC Reguirements Minimum Recommended
System Operacyjny Microsoft® Windows® XP Microsoft® Windows® 7
with service pack SP3 Professional 64 bit
Procesor Intel Celeron® M 1.6 GHz Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz
Pamięć  2 GB 4 GB
Twardy Dysk  250 GB 500 GB
Ustawienie Wyświetlacza  1024 x 768 1280 x 1024 at 32 bit true color at 32 bit true color
Pamięć Video  1 GB 4 GB
Port 10/100 with 1GB Compliant
Sterownik  GxPicture 3.2 or higher
Standards In compliance with the UL/IEC/EN 60950 standard

Microsoft®, Windows®, Intel® and Celeron® are trademarks of their respective owners.

 

Zdjęcie główne: 

Kontakt

Kormed
ul. Jaśminowa 1
49-318 Skarbimierz Osiedle
tel. 77-402-86-73

piotr@kormed.pl

Zapisz się do Newslettera

O firmie

Krótki opis firmy kormed

Serwis

Firma KORMED to w pełni profesjonalny serwis urządzeń i sprzętu stomatologicznego

Oferujemy swoje usługi w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, montażu i demontażu unitów stomatologicznych, konserwacji oraz przeglądów technicznych.Znaki towarowe firm Kavo, Durr Dental, Melag są zastrzeżonymi znakami tych firm. © 2018 Kormed. Projekt i wykonanie strony WWW A.I.FIA